ru en ua
logotype
Споживча тара і упаковка
Касети для розсади
Упаковка для молочної продукції
Тара і упаковка
Споживча тара і упаковка

Блістерна упаковка - це найпоширеніший і сучасний вид упаковки. Нинішні виробники зрозуміли, що їх продукція повинна бути обов`язково розфасована в оригінальну та естетичну тару, котра дозволила б виділити на ринку їх товар.

Галузі застосування продукції
Касети для вирощування розсади Хоча на питання, в чому ж найкраще вирощувати розсаду, немає однозначної відповіді, о...
Касети та горщики для розсади
Тара і упаковка для ягід та овочей (пінетка)
Навіщо потрібен одноразовий пластиковий посуд? Постійно зростаючий темп життя підштовхує сучасну людину на використа...
Посуд одноразовий
Рекомендовані товари
product Упаковка 7.00 грн
6.00 грн
product 408.00 грн
385.00 грн
product 420.00 грн
390.00 грн
Відгуки

Отримала товар прекрасноі якості.Раджу продавця і товар

Oлеся
Наші партнери
partner
partner
partner
partner
partner
partner

Продукція з пластика. Вироби з пластмаси оптом

Незважаючи на диверсифікованість сучасних компаній, що займаються виробництвом тари, яка викликана різноманітністю споживчих вимог і потреб, продукція з пластика продовжує займати одну з лідируючих позицій в плані популярності, оскільки здатна впоратися практично з усіма поставленими завданнями. Фірма Style Pack Group (Стиль Пак Груп), один з видів діяльності якої - виробництво пластикових виробів в Одесі, пропонує ближче ознайомитися з товарним асортиментом, який постачається на ринок, а також розібратися з призначенням і основними його перевагами.

Коли мова заходить за товари з пластика, далеко не всі усвідомлюють, якими якісними характеристиками вони володіють, а також які існують сфери застосування. Почати слід з того, що пластикова тара перевершує аналоги з інших матеріалів по ряду пунктів, серед яких одним з найбільш пріоритетних вважається її універсальність. Даний матеріал, на відміну від не менш поширених гофри і деревини, виділяється різноплановістю підходу до зберігання, оскільки прекрасно зарекомендував себе в роботі з запчастинами, продуктами харчування та іншими складськими потребами. «Стиль Пак» виготовляє і реалізує пластикові вироби оптом, що особливо має зацікавити підприємства харчової промисловості та інші форми діяльності, які мають на увазі необхідність упаковки і зберігання продукції, що випускається.

Запропоновані нами вироби з пластмаси оптом мають найрізноманітніше призначення, завдяки чому вдається максимально «покрити» перелік вимог і потреб, що висуваються покупцями до продукції. Серед наших товарів є завжди актуальні та затребувані:

Пропонуючи пластмасові вироби оптом, ми допомагаємо закладам громадського харчування, кафе і ресторанам мати в наявності усе необхідне, причому не тільки для зберігання харчових продуктів, але також бути готовими до необхідності організації кейтерингу. Крім того, не залишаються без уваги і наші пластмасові вироби для дому, частина яких призначена для допомоги в садівництві, а інша - забезпечити Вас одноразовим посудом в разі непередбачених відвідин великої кількості гостей.

Виробництво стретч плівки. Пластикові вироби оптом від компанії Style Pack Одеса

Крім тари і упаковки з пластику, ще одним видом нашої діяльності є виробництво стретч плівки в Одесі, без якої важко уявити собі деякі фасовані продукти в супермаркетах, і навіть кухню передбачливої господині, яка дбає про збереження їжі, що залишилася після вечері, накриваючи шаром плівки. Впевнені, що цей прозорий матеріал, вироблений на основі поліетилену, знайомий кожному, і його актуальність не потребує додаткового опису.

Виробництво плівки Style Pack Одеса здійснює на сучасному обладнанні, з використанням високоякісних матеріалів, через що нам довіряють підприємці і прості покупці по всій Україні. А якщо враховувати, що продаж плівки нами розрахований на побудову довгострокових і взаємовигідних партнерських відносин, ми завжди пропонуємо нашим клієнтам унікальні умови покупки, кращі в регіоні ціни і своєчасну доставку по Україні найбільш зручним для покупця перевізником!