ru en ua
logotype

         Компанія СТИЛЬ ПАК ГРУП заснована у 2001 році, і завдяки здобутому за цей час досвіду, ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент товарів, здатних задовольнити наявні потреби.

В сфері упаковки для роздрібної торгівлі ми готові запропонувати як готові рішення, так і розроблені в індивідуальному порядку, які враховують усі Ваші побажання. Торгівельна марка STYLE PACK являється неоднократним переможцем і призером щорічної виставки, в номінації "Упаковка року".

Незалежно від того, являєтесь Ви садівником-любителем чи людиною, яка займається вирощуванням різноманітних культур на професійному рівні, ми запропонуємо Вам найширший асортимент касет для розсади, а також пінетки для ягід та інші пакувальні матеріали.

Завдяки тому, що наша компанія являється виробником, ми здатні виготовити ексклюзивну продукцію потрібної саме Вам щільності в найкоротші сроки. 

А для тих, кого цікавить посуд одноразового використання, ми запропонуємо, окрім асортименту, ще й широкий вибір як матеріалів, так і кольорової гамми. 

Якщо ж Ви займаєтесь виготовленням товарів із полістиролу чи поліпропілену, ми зможемо запропонувати Вам ексклюзивні умови при купівлі у нас такої стрічки чи виготовленню на умовах давальницької сировини.

Підсумовуючи, можу сказати, що обравши співпрацю із нашою компанією, Ви гарантовано отримаєте відмінну якість у необхідний термін!

Замовити