ru en ua
logotype

Виробництво полістиролу та поліпропілену: в чому різниця між двома цими матеріалами?

Поліпропілен і полістирол є двома найбільш поширеними полімерами, використовуваними для виробництва пластикових лабораторних приналежностей і інших матеріалів. Наша компанія надає послуги з виготовлення стрічки для термоформовки з полістиролу і поліпропілену на умовах давальницької сировини. Ми в найкоротші терміни виготовимо для Вас стрічку для термоформовки, яка задовольнить всі Ваші побажання. Завдяки новітньому обладнанню, ми зможемо запропонувати широку лінійку розмірів як по ширині, так і по щільності стрічки. Однак далеко не всі наші клієнти знають, в чому полягає різниця між двома цими матеріалами, і в цій статті ми вирішили вказати основні характеристики кожного з цих типів пластика і основні переваги.

Виробництво поліпропіленової стрічки

Даний матеріал, позначений як ПП, являє собою термопластичний полімер, що часто використовується для виготовлення пластикового лабораторного приладдя, такого як склянки, пляшки, колби, контейнери для зразків, пробірки і багато інших. Одна з ключових особливостей поліпропілену полягає в тому, що він виключно міцний і непорушний. Він також має високу стійкість до багатьох хімікатів, кислот і основ. Багато поліпропіленових продуктів автоклавуются завдяки підвищеному рівню термостійкості. Залежно від сорту поліпропілен має температуру плавлення від 130°C (266°F) до 171°C (340°F). Поліпропіленовий пластик непрозорий без додавання кольору, проте він також доступний в чистому вигляді.

Багато поліпропіленових виробів автоклавуються. Прекрасним прикладом цього могли б стати поліпропіленові склянки і колби. Ці звичайні пластикові лабораторні контейнери можна повторно використовувати знову і знову, не замінюючи їх. Це забезпечує значну економію коштів порівняно з їх скляними аналогами. Проте, все ще існує безліч додатків, коли скло є кращим і необхідним.

Вироби з поліпропілену відмінно підходять для широкого спектру застосувань і пропонують недорогу альтернативу багатьом іншим пластмасам і виробам зі скла. Вони забезпечують довговічність, виключно високу хімічну стійкість і витримують екстремальні температури, що робить їх дуже універсальними в багатьох лабораторних і промислових застосуваннях.

Виробництво полістиролу

Полістирол, також відомий як PS, є одним з найбільш широко використовуваних видів пластмас у всіх галузях промисловості, і виробляється у величезних обсягах. Саме через це його зазвичай пропонують за нижчою ціною, ніж багато інших пластмас. Полістирол загального призначення є прозорим, твердим і крихким, а в якості термопластичного полімеру він знаходиться в твердому склоподібному стані. Полістирол характеризується деякою стійкістю до кислот і основ, але він не такий стійкий до деяких хімікатів, як поліпропілен. За зовнішнім виглядом полістирольна плівка і продукти, такі як пробірки і чашки Петрі, зазвичай дуже прозорі і виглядають як скло. Однак багато хто з цих продуктів з полістиролу не витримують теплоти вище 100 ° C, що робить їх менш ймовірними кандидатами для постійного повторного використання. Вони зазвичай видаляються після всього лише одного використання і зазвичай витрачаються в великих кількостях.

Полістирольна упаковка відмінно підходить для загального зберігання і транспортування зразків, і зазвичай використовується в харчових продуктах і лабораторних приладді, таких як пробірки, мікропланшет і чашки Петрі.

Обидва ці матеріали взаємозамінні в багатьох сферах застосування, але, як Ви можете бачити, між ними існують деякі невід'ємні відмінності, які можуть стати ключовими для вирішення, чи підходять вони для Вашого використання. Як правило, ми рекомендуємо ретельно ознайомитися з характеристиками продукту перед покупкою, особливо з огляду на те, що існує велика різноманітність марок виробників полістиролу і поліпропілену, доступних на ринку сьогодні.

Замовити